Buldumcu.com Ücretsiz XML Bayiliği

Buldumcu.com Ücretsiz XML Bayiliği

Türkiye'nin en büyük online alışveriş sitelerinden olan buldumcu.com şimdi kazancını paylaşıyor. Stok tutmadan siz satın biz gönderelim sistemimizle hemen bugün satışa başlayın!

45 Milyondan fazla ürün çeşidi ile dünyanın en çok ürün içeriğe sahip 480 kategoriye yer veriyoruz.

Satış fiyatlarımız üzerinden özel indiriminiz ile bugün kendi sitenizde yada pazar yerlerinde XML linkimizle bugün satış yapmaya başlayabilirsiniz.

Üstelik şirket olmanıza gerek olmadan! Kısa süreli ve sınırlı sayıda XML linki verilecektir.

Sistem şu şekilde işler;

1 - Sitemize öncelikle BURAYA tıklayarak ücretsiz üye olabilirsiniz.

2 - Üye olduktan sonra üyeliğinizi oluşturduğunuz mail adresinizle, merhaba@buldumcu.com mail adresimize XML imizi yayınlamak istediğiniz internet sitenizin adresini, pazar yerleri mağaza adreslerinizi gönderiniz,

3- Satışlarını yaptığınız ürünleri size tanımlanacak özel indiriminizle buldumcu.com üzerinden giriş yaparak verebilir ve teslimat adreslerinizi ilgili müşterilerinizin adresini vererek direk sevk edebilir yada satışlarınızı kendi adresinize alabilirsiniz.

4- Bizim göndereceğimiz durumlarda, tamamen sizin adınıza kargo yapılmaktadır.

5- Siparişlerinizi 12 aya kadar taksit ile alabilirsiniz. Ortalama siparişleriniz maksimumda 3 iş günü içerisinde teslimatı yapılır.

Sitemizdeki tüm ürünlerimiz tamamen buldumcu.com depomuzdan sevk edilir ve stoklarımız bulunmaktadır.

Sınırlı sayıdaki hizmet bedeli dahilinde ücretsiz olarak XML linkizi hemen almak için üye olun ve bize mail gönderin. Aynı gün XML linkinizi alarak satışa hemen başlayın!

HEMEN BAŞLAYIN - ÜCRETSİZ XML LİNKİNİZİ ALMAK İÇİN ÜYE OLUN