1 LT Prizma Basma Kapak Termos

75,90TL

Mevcut Seçenekler:

Termos, keyfine düşkün olan insanların hayatında vazgeçilmez yeri olan bir mutfak ürünü. Evde sahip olduğunuz sıcak ve soğuk içecek keyfinizi evden ayrıldığınızda da sürdürün. Soğuk içeceklerinizi 24 saate kadar muhafaza eder, sıcak içecekleriniz ise 12 saate kadar ısısını korur. Kış aylarında size eşlik edecek olan EW’s Prizma Desenli Basma Kapaklı 1 LT Termos çay, kahve gibi sıcak içeceklerinizi yanınıza taşımanıza imkan sağlar. Yaz aylarında pikniklerinize, sahil keyfinize eşlik eder.

Hem dayanıklı hem şık

Termos fiyatları düşünüldüğünde akrilik malzeme kaplama olan EW’s termos dış yüzeyi dolayısıyla kolay hasar almaz, darbe ve çiziklere karşı sağlamdır. Bu yüzden termosunuzun uzun bir ömrü olur. Dış yüzeyi akrilik, iç kısmı ise cam olan EW’s termos dayanıklı olduğu kadar şık tasarımı ile göz doldurur. Özel davetler de sofralarınıza eşlik eder. Akrilik yüzey kir tutmaz, kayma yapıştırma gibi küçük kazalar başınıza gelmez. Akrilik termoslar plastiğe nazaran daha dayanıklı ve sağlıklıdır. Cam haznesi sayesinde kolayca temizlenir ve bir sonraki kullanımınıza kadar hijyenik kalır. 

Siz kazanın, yerli üretim kazansın

EW’s prizma desenli basma kapaklı 1 LT Termos tamimiyle yerli üretimdir. 

Güvenli ve sağlıklı bir termos keyfi

Çay Termosu, kahve termosu olarak güvenle kullanabileceğiniz EW’s Termosunuzu elde yıkama önerilir. Gazlı içecekler için uygun değildir. Sıcak ve soğuk içecekleriniz için rahatlıkla kullanabileceğiniz EW’s termos koku yapmaz ve hijyenik bir şekilde kullanım sağlar. 

11 adet farklı renk seçenekleriyle sofralarınızın yeni gözbebeği olmaya aday EW’s kristal görünümlü termos sunumlarınız daha çok ilgi çekecek. 

EW’s ölçüleri; 

en 15 cm, boy 19 cm, yükseklik 23 cm, ağırlık 0.841 gr, hacim 1 LT


Stok Kodları:5492,5493,5494,5497,5498,5500,5496,5501,5495,5502,5503,5103,5104,6292, kodlarına ait ürünler mevcuttur.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu