Menü
Your Cart
google play indir logo ile ilgili görsel sonucu Uygulamayı İndir Anında Tüm Ürünlerde Geçerli %15 İndirim Kazan. Uygulama hakkında detaylar için buraya tıklayın.

Akıllı Telefonlar

Ülkenin hem en ucuz hemde en kaliteli kendi üretmiş ve tüm dünyaya sattığımız, XGODY, AEK ve TOCTECH Markalarımızın tek satış yeri Buldumcu™'dur. Bunun dışında herhangi bir satış yerinde ürünlerimizin satışları yapılmaz. Markaların sizden gereksiz aldığı biniraları bi köşeye bırakın Mell Size 1 yıl koşulsaz para iadesi ayrıca 2 yılda bireber tamir etmeden değişim garantisi veriyor! Sizce telefonlarımız kalitesiz olsa bunu yaparmıyız!

Google Dil Çeviri Kulaklığı Türkiye Satışı - Hemen Teslim Google Dil Çeviri Kulaklığı Türkiye Satışı - Hemen Teslim
Çok Satılan -26 %
Google 55 Dilde Anında Çeviri Kulaklığı Şimdi Türkiye'de GARANTİLİ TEK SATIŞ NOKTASI Dünya'nın ilk 10 En Büyük ve En Hızlı büyüyen E-Ticaret Sitesinde!Google Pixel Buds Kulaklığımız şimdi Hem Andorid hemde Apple Telefon ve Tabletlerde Kullanabilir özel yazılımıyla satışta! Üstelik Türkiye için 2 gün..
3.783,52 TL 2.790,00 TL Vergiler Hariç:2.790,00 TL
Çift Çedirdekli ve android olmasnın dışında hem fiyatıda çok ucuz hemde o ok oahalı telefonlardan daha kaliteli. İki yıl birebir değiştirme garatisi veya 1 yıl koşulsuz %100 iade garantisi ile hiç bir firmanın vermediği özel koşullarla!Marka Adı:Anitech Telefonlar kilidini:Evet google oyu..
656,11 TL Vergiler Hariç:656,11 TL
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)