Menü
Your Cart
google play indir logo ile ilgili görsel sonucu Uygulamayı İndir Anında Tüm Ürünlerde Geçerli %15 İndirim Kazan. Uygulama hakkında detaylar için buraya tıklayın.

Tanzim Satışı

Tanzim Satışı

Eflasyonla topyekün mücadele kapsamında internet üzerinden artık buldumcu.com dan direk TANZİM SATIŞ YERLERİNDEKİ FİYATLARLA sebze ve meyve satın alabilirsiniz.

İnternet üzerindeki tanzim satış noktanız şu anda sadece buldumcu.com dur. 

C vitamini açısından oldukça zengin olan biberi; çiğ ya da salataların içinde tüketebilirsiniz. Közleme ya da kızartma olarak da mutfaklarda kendine yer bulmaktadır.Ürünlerimiz Antalya ve Mersin bölgelerinde üretilmektedir.Satın alma: 1 Kilo ..
11,54 TL
Çiğ ya da pişmiş olarak tüketilebilen domates, sofraların vazgeçilmez sebzelerinden biridir. Söğüş, salata ya da yemeklerin içinde pek çok şekilde tüketilebilir. Ürünlerimiz Antalya bölgesinde üretilmektedir.Satın Alma Şekli:&n..
5,77 TL
Online Tanzim Satışı - Kırmızı Elma 1 kgSatın Alma Şekli:  Adet olarak yükseltiğinizde 1 adet 1 Kilo - 2 Adet 2 Kilo Değerinde olacaktır...
5,77 TL
İri Boy Koçbaşı NohutSatın alma: 1 Kilo 1 Adet olarak belirlenir. Örneğin Miktarı 2 yaparsanız 2 kilo almış olacaksınız...
11,54 TL
Besin değeri yüksek ve doyurucu bir sebze olan patates tüm yemeklerine lezzet katar. Patates yemeği, salatası ve garnitür olarak birbirinden farklı tariflerde kullanılabilir. Et ya da tavuk etiyle birlikte pişirip; gün içinde farklı öğünlerde tüketebilirsini..
3,85 TL
Su yönünden zengin bir besin olan salatalık, oldukça besleyici sebzelerden biridir. Uzun süre tokluk sağlayan salatalığı; cacık ve salata tariflerinin içinde ya da öğün aralarında çiğ olarak tüketebilirsiniz.Ürünlerimiz Antalya ve Mersin b..
7,69 TL
Pişirerek ya da çiğ olarak tüketilebilen bir sebzedir. Sabah kahvaltılarınızda çiğ olarak tüketebilir veya kavurarak yemeklerinize tat katmak için kullanılabilirsiniz.Ürünlerimiz Antalya ve Mersin bölgelerinde üretilmektedir.Satın alma: 1 Kilo 1 Ade..
11,54 TL
Online Tanzim Satışı - Yeşil Mercimek 1 kgSatın Alma Şekli:  Adet olarak yükseltiğinizde 1 adet 1 Kilo - 2 Adet 2 Kilo Değerinde olacaktır...
9,62 TL
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)