Menü
Your Cart
google play indir logo ile ilgili görsel sonucu Uygulamayı İndir Anında Tüm Ürünlerde Geçerli %15 İndirim Kazan. Uygulama hakkında detaylar için buraya tıklayın.

Ruby Çikolata Çeşitleri Türkiye Satışı

Ruby Çikolata Çeşitleri Türkiye Satışı

Dünyanın yeni keşfi ruby çikolatasının bütün markaların çikolataları sadece buldumcu.com'da. şimdi çikolatanın gerçek aşkla buluştuğu zaman. Bu çikolataları sadece buldumcuda bulursunuz. Aşağıya doğru bakabilirsiniz.

* LÜTFEN HAVA DURUMUNDA DENİZCİLİK KULLANMAYIN LÜTFEN KULLANIN * Sadece 15500 bar yapıldı ve her bar numaralandırıldı! Yakut çikolata, acı ve tatlı olmayan ama Saf Yakut tadı için özenle seçilmiş Yakut kakao çekirdekleri ile yapılır. Ruby eşsiz bir ç..
517,31 TL
Ruby çikolata, doğal Ruby kakao çekirdeğinden elde edilen bir tür meyve aroması ve karakteristik pembe tonuyla yeni bir lezzet deneyimi sunuyor. Ruby çikolatasını özel yapan şey, herhangi bir aroma veya renk katmadan elde ettiği yoğun tat ve renktir. Ruby çikola..
94,23 TL
Açıklama2 Ruby Kit Katlı (çikolata kaplı) (çikolata kaplı) (çikolata kaplı) (% 68)Özellikler ve detaylar2 Ruby Kit Katlı (çikolata kaplı) (çikolata kaplı) (çikolata kaplı) (% 68)Miktar: 1 yumurta 283 grÜrün Bilgisiek bilgiASİN: B07N6JVP..
634,62 TL
AçıklamaYakut sıcak çikolata gevreği 175g Londra'da üretilmiştir Süt ve soya içerir Bu Prestat çikolata paketi, pürüzsüz meyve ve meyve aromalarıyla eksiksiz bir şekilde zenginleştirilmiş lüks bir sıvı muamele için yakut çek..
575,00 TL
Sınırlı stok, türkiyede ilk defa buldumcu.com daPaket içeriğinde 2.5 kilo ruby çikolatası bulunur.Ruby Çikolatası nedir?RB1 PEMBE ÇİKOLATA ‘RUBY’ÇİKOLATADA ARTIK DÖRDÜNCÜ BİR ÇEŞİT VAR: 'RUBY' KAKAO ÇEKİRDEĞİNDE..
855,77 TL
3 Lezzetli Bar tek bir pakette geliyor. Çikolatalı pastalarınızı, New Ruby * Çikolatalı Sütlü Çikolata ve Toffee karışımımızın bu eşsiz karışımıyla karşılayın. Bu kremsi şeklin size nasıl hayran kalacaksınız 3 Bazıları ağzınızda eriyecek! * Yakut çikolata, şeker..
500,00 TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)