Menü
Your Cart
google play indir logo ile ilgili görsel sonucu Uygulamayı İndir Anında Tüm Ürünlerde Geçerli %15 İndirim Kazan. Uygulama hakkında detaylar için buraya tıklayın.

Ücretsiz Mağaza Açın ve Satış Yapın!


Sayın Satıcılarımız / Mağaza Sahiplerimiz,

buldumcu.Com 35 Milyon'dan fazla müşteri ve 90 milyon'dan fazla satışlarını yaptığı ürün çeşitleriyle hergün milyonlarca insana ulaşmaktadır.

Türkiye yapılanmamızda İstanbul'da bulunan ve Türkiye'de şirketleşmemizinde yer aldığımız ofisimizden Türkçe olarak hizmet vermekteyiz.


Günlük ortalama Ülke Genelinde 2 Milyon Tekil Ziyaretçisi bulunmakta olup, Google, Facebook, İnstagram, Yahoo, Bing, Yandex gibi milyarlarca insanın ulaştığı platformlarda direk ürün reklamları bulunur.


Sizde kısıtlı satıcılarımızın arasında olmak isterseniz bizimle Şirket Olmanıza gerek olmadan buldumcu.com'da ürünlerinizi, dijital veya özel hizmetlerinizi satabilirsiniz. Satıcı hesabı açmak için BURAYA tıklayınız.


Gelin sizde buldumcu.com'un satıcıları için bu özel avantajları kaçırmayın!


ÜLKENİN HER YERİNE ÜCRETSİZ KARGO İLE ÜRÜNLERİNİZİ GÖNDEREBİLİRSİNİZ / MAĞAZA ÜCRETİ YOK / ÜRÜN EKLEME ÜCRETİ YOK / REKLAM ÜCRETİ YOK / AYLIK ÜCRET YOK / SÜPRİZ ÜCRET YOK! SADECE SATIŞ BAŞI %1 KOMİSYON ORANI İLE ANINDA SATIŞA BAŞLAYIN.


Satıcı Detaylı Bilgilendirmesi