Menü
Your Cart
google play indir logo ile ilgili görsel sonucu Uygulamayı İndir Anında Tüm Ürünlerde Geçerli %15 İndirim Kazan. Uygulama hakkında detaylar için buraya tıklayın.

Karlar Kraliçesi 3 Filmi Oyuncakları

Karlar Kraliçesi 3: Ateş ve Buz Filminin oyuncakları ve diğer tüm ürünleri sadece Buldumcu™'da! Türkiye'de

Karlar Kraliçesi - 100 Parça 50 Kişilik Parti SetiKARLAR ÜLKESİ PARTİ SETİ / ÜRÜN İÇERİĞİ :1- 50 Adet Kaliteli Kağıt Tabak,2- 50 Adet Kaliteli Kağıt Bardak,Küçükken birbirleriyle çok iyi anlaşan iki kardeş Elsa ve Anna bir gün oyun oynarken Elsa'nın güçlerini kontrol edememesinden do..
369,91 TL
Karlar Kraliçesi - 3 Boyutlu Okul ÇantasıKüçükken birbirleriyle çok iyi anlaşan iki kardeş Elsa ve Anna bir gün oyun oynarken Elsa'nın güçlerini kontrol edememesinden dolayı Anna yaralanır ve Kral ve Kraliçe onu büyü yapan cücelerin yanına götürür. Cüceler sihirin kalbe gelmediği sürece çıkarıla..
314,48 TL
Karlar Kraliçesi - 50 Adet Torba Doğum günlerinde gelen misafirlerine küçük şekerler ve çikolatalar hediye ederken bu torbaları kullanabilirsiniz yada baby shower hediyelerinizi!!! Kırtasiye veya kitapçılara müjde; tüm Karlar Ülkesi ürünlerini çocuklara bu torbalarda dağıtıp verebilirsiniz...
121,95 TL
Karlar Kraliçesi - 92 Parça 12 Kişilik Parti SetiKARLAR ÜLKESİ PARTİ SETİ / ÜRÜN İÇERİĞİ :1-  12 Adet Tabak,2- 12 Adet Bardak,3- 12 Adet Kamış,4- 12 Adet Poşet,5- 20 Adet Peçete,6-  12 Adet Maska,7- 12 Adet Kamış Süsü,   Doğum ..
359,73 TL
Peluş Bebek Boyutu: 40 cm Küçükken birbirleriyle çok iyi anlaşan iki kardeş Elsa ve Anna bir gün oyun oynarken Elsa'nın güçlerini kontrol edememesinden dolayı Anna yaralanır ve Kral ve Kraliçe onu büyü yapan cücelerin yanına götürür. Cüceler sihirin kalbe gelmediği sürece çıkarılabileceğini..
180,66 TL
Karlar Kraliçesi - Askılı Çanta ÇeşitleriKüçükken birbirleriyle çok iyi anlaşan iki kardeş Elsa ve Anna bir gün oyun oynarken Elsa'nın güçlerini kontrol edememesinden dolayı Anna yaralanır ve Kral ve Kraliçe onu büyü yapan cücelerin yanına götürür. Cüceler sihirin kalbe gelmediği sürece çıkarıla..
135,52 TL
Karlar Kraliçesi - Askılı Messenger ÇantaKüçükken birbirleriyle çok iyi anlaşan iki kardeş Elsa ve Anna bir gün oyun oynarken Elsa'nın güçlerini kontrol edememesinden dolayı Anna yaralanır ve Kral ve Kraliçe onu büyü yapan cücelerin yanına götürür. Cüceler sihirin kalbe gelmediği sürece çıkarıla..
339,37 TL
Karlar Kraliçesi - Kar Tanesi Şeklinde KolyeKüçükken birbirleriyle çok iyi anlaşan iki kardeş Elsa ve Anna bir gün oyun oynarken Elsa'nın güçlerini kontrol edememesinden dolayı Anna yaralanır ve Kral ve Kraliçe onu büyü yapan cücelerin yanına götürür. Cüceler sihirin kalbe gelmediği sürece çıkar..
45,02 TL
Karlar Kraliçesi - Güç KolyesiKüçükken birbirleriyle çok iyi anlaşan iki kardeş Elsa ve Anna bir gün oyun oynarken Elsa'nın güçlerini kontrol edememesinden dolayı Anna yaralanır ve Kral ve Kraliçe onu büyü yapan cücelerin yanına götürür. Cüceler sihirin kalbe gelmediği sürece çıkarılabileceğini ..
67,65 TL
Karlar Kraliçesi - Kalem KutusuKüçükken birbirleriyle çok iyi anlaşan iki kardeş Elsa ve Anna bir gün oyun oynarken Elsa'nın güçlerini kontrol edememesinden dolayı Anna yaralanır ve Kral ve Kraliçe onu büyü yapan cücelerin yanına götürür. Cüceler sihirin kalbe gelmediği sürece çıkarılabileceğini..
88,24 TL
Karlar Kraliçesi - Kar Tanesi Şeklinde KolyeKüçükken birbirleriyle çok iyi anlaşan iki kardeş Elsa ve Anna bir gün oyun oynarken Elsa'nın güçlerini kontrol edememesinden dolayı Anna yaralanır ve Kral ve Kraliçe onu büyü yapan cücelerin yanına götürür. Cüceler sihirin kalbe gelmediği sürece çıkar..
45,02 TL
Karlar Kraliçesi - Mini CüzdanKüçükken birbirleriyle çok iyi anlaşan iki kardeş Elsa ve Anna bir gün oyun oynarken Elsa'nın güçlerini kontrol edememesinden dolayı Anna yaralanır ve Kral ve Kraliçe onu büyü yapan cücelerin yanına götürür. Cüceler sihirin kalbe gelmediği sürece çıkarılabileceğini ..
56,56 TL
Karlar Kraliçesi - Okul ÇantasıKüçükken birbirleriyle çok iyi anlaşan iki kardeş Elsa ve Anna bir gün oyun oynarken Elsa'nın güçlerini kontrol edememesinden dolayı Anna yaralanır ve Kral ve Kraliçe onu büyü yapan cücelerin yanına götürür. Cüceler sihirin kalbe gelmediği sürece çıkarılabileceğini..
230,77 TL
Karlar Kraliçesi - Okul Çantası - Erkekler İçinKüçükken birbirleriyle çok iyi anlaşan iki kardeş Elsa ve Anna bir gün oyun oynarken Elsa'nın güçlerini kontrol edememesinden dolayı Anna yaralanır ve Kral ve Kraliçe onu büyü yapan cücelerin yanına götürür. Cüceler sihirin kalbe gelmediği sürece çı..
230,77 TL
Karlar Kraliçesi - Patlamış Mısır Kutusu Ürün Sayısı : 6 ADETKüçükken birbirleriyle çok iyi anlaşan iki kardeş Elsa ve Anna bir gün oyun oynarken Elsa'nın güçlerini kontrol edememesinden dolayı Anna yaralanır ve Kral ve Kraliçe onu büyü yapan cücelerin yanına götürür. Cüceler sihirin ka..
81,22 TL
Karlar Kraliçesi - Plaj ÇantasıKüçükken birbirleriyle çok iyi anlaşan iki kardeş Elsa ve Anna bir gün oyun oynarken Elsa'nın güçlerini kontrol edememesinden dolayı Anna yaralanır ve Kral ve Kraliçe onu büyü yapan cücelerin yanına götürür. Cüceler sihirin kalbe gelmediği sürece çıkarılabileceğini..
201,36 TL
Karlar Kraliçesi - Yarım Ay Kolye ÇeşitleriKüçükken birbirleriyle çok iyi anlaşan iki kardeş Elsa ve Anna bir gün oyun oynarken Elsa'nın güçlerini kontrol edememesinden dolayı Anna yaralanır ve Kral ve Kraliçe onu büyü yapan cücelerin yanına götürür. Cüceler sihirin kalbe gelmediği sürece çıkarı..
47,51 TL
Küçükken birbirleriyle çok iyi anlaşan iki kardeş Elsa ve Anna bir gün oyun oynarken Elsa'nın güçlerini kontrol edememesinden dolayı Anna yaralanır ve Kral ve Kraliçe onu büyü yapan cücelerin yanına götürür. Cüceler sihirin kalbe gelmediği sürece çıkarılabileceğini söylerler. Anna'yı iyileştirirler ..
112,90 TL
Karlar Kraliçesi Anna BebeğiKüçükken birbirleriyle çok iyi anlaşan iki kardeş Elsa ve Anna bir gün oyun oynarken Elsa'nın güçlerini kontrol edememesinden dolayı Anna yaralanır ve Kral ve Kraliçe onu büyü yapan cücelerin yanına götürür. Cüceler sihirin kalbe gelmediği sürece çıkarılabileceğini sö..
112,90 TL
Peluş Bebeğin Boyutu: 40 cmKüçükken birbirleriyle çok iyi anlaşan iki kardeş Elsa ve Anna bir gün oyun oynarken Elsa'nın güçlerini kontrol edememesinden dolayı Anna yaralanır ve Kral ve Kraliçe onu büyü yapan cücelerin yanına götürür. Cüceler sihirin kalbe gelmediği sürece çıkarılabileceğini söy..
180,66 TL
Küçükken birbirleriyle çok iyi anlaşan iki kardeş Elsa ve Anna bir gün oyun oynarken Elsa'nın güçlerini kontrol edememesinden dolayı Anna yaralanır ve Kral ve Kraliçe onu büyü yapan cücelerin yanına götürür. Cüceler sihirin kalbe gelmediği sürece çıkarılabileceğini söylerler. Anna'yı iyileştirirler ..
133,48 TL
Giysi Dolabı, Giysi Bölümü, Olaf, Prensesler ve büyüleyici kıyafetleriyle bu giysi prenses seti küçük kızınızın hayallerindekinden bile güzel olacak. Kıyafetleri hangisine isterseniz ona giydirebilirsiniz hergün bir başka kıyafetle, bir başka prenses olabilirsiniz! ..
158,14 TL
Prenses Anna, karlar altında kalan ülkesi Arendelle’i kurtarmak için en cesur haline bürünüyor! Fakat bu macerada Anna’nın kıyafetlerine de ihtiyacı var çünkü Karlar Ülkesi oldukça soğuk bir yer! Kıyafet seçenekleriyle beraber alabileceğiniz Anna oyuncağı ile birlikte evinizdeki küçük prenses de Kar..
203,39 TL
Kıyafet seçenekleriyle beraber alabileceğiniz KARLAR KRALİÇESİ ELSA oyuncağı ve birbirinden kaliteli,orijinal ve gösterişli kıyafetleri ile birlikte evinizdeki küçük prenses de Karlar Ülkesi’nin bir üyesi gibi hissedecek!  ..
203,39 TL
Karlar Ülkesinin muhteşem güçlü ve sevimli mi sevimli olan kraliçesi Elsa gibi olmak artık çok daha kolay! Birebir aynı model, renk, örgü ve özel şans getiren kar şeklindeki tokası ile şimdi bu plastik yapay saçtan yapılma peruk ile muhteşem bir Karlar Kraliçesi olacaksınız!!! ..
167,19 TL
Karlar Ülkesi’nin iki prensesi bir arada! Elsa ve Anna oyuncak bebeklerle çocuğunuz Frozen hikâyesini baştan sona yaşayabilir! Elsa ile her yeri buzlar altında bırakıp, Anna ile o buzları yok etmek ve tekrar yazı getirmek için çabalayabilir! Bu şansı çocuğunuza vermek ise çok kolay! Karlar Ülkesi pr..
282,81 TL
Frozen prensesleri Elsa ve Anna, yanlarına Olaf, Kristof, Sven ve kötü kalpli Hans’ı da alıp evinize geliyor. Arendelle’i karlar altında bırakan Elsa’ya yardım etmek için tüm Karlar Ülkesi oyuncaklarıyla birlikte çalışacak çocuğunuz için harika yol arkadaşları olacaklar. Çocuğunuz Olaf’la eğlenip, K..
203,39 TL
Tüm okuldaki diğer arkadaşların seni kıskanacak! Çünkü sende artık bu özel matarayla bir Karlar Kraliçesi karakteri olmuş olacaksın :)Frozen Okul Matarasının Ebatları : 17.78 x 7.62 cm ..
135,52 TL
Frozen prensesleri Elsa ve Anna, yanlarına Olaf, Kristof, Sven ve kötü kalpli Hans’ı da alıp evinize geliyor. Arendelle’i karlar altında bırakan Elsa’ya yardım etmek için tüm Karlar Ülkesi oyuncaklarıyla birlikte çalışacak çocuğunuz için harika yol arkadaşları olacaklar. Çocuğunuz Olaf’la eğlenip, K..
486,43 TL
Frozen prensesleri Elsa ve Anna, yanlarına Olaf, Kristof ve kötü kalpli Hans’ı da alıp evinize geliyor. Arendelle’i karlar altında bırakan Elsa’ya yardım etmek için tüm Karlar Ülkesi oyuncaklarıyla birlikte çalışacak çocuğunuz için harika yol arkadaşları olacaklar. Çocuğunuz Olaf’la eğlenip, Kristof..
486,43 TL
Bu Frozen / Karlar Ülkesi Defter Setiyle tüm zor ödevleri yapmak ve tüm notları en yükseğe taşımak artık hem çok kolay, hem de çok eğlenceli!Karlar Ülkesi Defter Okul Seti İçeriğinde:1- Spiralli A4 Boyutunda Defter,2- Tükenmez Kalem,3- Kurşun Kamel,4- Kalemtraş,5- Silgi,6..
135,52 TL
Artık Elsa ve Anna okulda da seninle olacak ve bu başarı getirecek şans dolu sevimli kar taneleri, taraklı tokalar okuldaki başarını sağlayacak! Tüm okuldaki kızlar seni kıskanacak! Çünkü sende artık bir Karlar Kraliçesi olmuş olacaksın :)  ..
135,52 TL
Kitap okuyup, kahvenizi bu soğuk havalarda yudumlarken size eşlik etmesini isteyeceğiniz tatlı bir kedi ister misiniz? Frozen sizi ya da çocuğunuzu ışığıyla aydınlatacak ve tatlılığıyla gönlünüzü hemen kazanacak :)Led Lazer Işıklı Gece Lambasının yapımı ve kurulumu çok basit! Çıka..
242,08 TL
Partilerin, düğünlerin ve doğum günlerinin olmazsa olmazı, değişikliğin ve en çok konuşulan parti malzemesi olmaya aday dev balonlar şimdi Buldumcu.com sitesinde. Dev Karlar Ülkesi Olaf karakterinin balonuyla organizasyonunuz en çok konuşulan kişisi siz olacaksınız, tüm kızlar sizi kıskanacak :)..
45,02 TL
Gösterilen: 1 ile 40 arası, toplam: 40 (1 Sayfa)