Menü
Your Cart
google play indir logo ile ilgili görsel sonucu Uygulamayı İndir Anında Tüm Ürünlerde Geçerli %15 İndirim Kazan. Uygulama hakkında detaylar için buraya tıklayın.

Stres Çarkı

Türkiye'ye ve tüm dünyaya ilk olarak yaratıcısı olan mell store özel stres çarklarına buradan ulaşabilirsiniz. en kaliteli ve en ucuz fiyatlarla bütün stres çarkı modellerimize buradan ulaşabilirsiniz.

BU ÜRÜNLERİN TOPTAN SATIŞI İÇİN LÜTFEN BURAYA TIKLAYIN

Bu ithal olup garantilidir. Kesinlikle yerli üretimlerle karıştırmayınız lütfen.Stres Çarkı Özellikleri:Nanoteknoloji ile kaplanarak kaydırma sağlanmaktadır. Yağlanmaya ihtiyaç duymamaktadır. Çevirdikçe daha iyi dönmeye başlayacaktır ve süresi de uzayacaktır. Hand spinner kullandıkç..
180,77 TL
Kadınlara özel olarak üretilmiştir.boyutu: 8*8 cmmalzeme: Pirinç608 özel rulman uzun zamanürün özellikleri: genel montaj ve demontaj, özgürlük yüksek derecede karşılamak için yüksek-end oyuncularbüyük el huzursuzluk, add/DEHB hastalar katkıda basıncı rahatlatmak için mükemmel b..
1.040,50 TL
Dünyada yeni bir trend haline gelen özellikle okulların ve öğrencilerin tercihi masaüstü oyun çubuğudur. Ahşap malzemeden üretilmiştir. Bu ürün Buldumcu America olarak yaratılmıştır. Bu ürünün toptan ve perakende satışı türkiye'de orijinal olarak sadece burada satılmaktadır.Toptan alımlarınız iç..
67,65 TL
Özel Üretim Silah Şarjörü Stres ÇarkıSadece şarjörü gelir, metal silah sadece görsel olarak kullanılmıştır.Titanium malzemeden yapılmıştır. Mermileri ile beraber gelecektir.(Buradaki ürün tamamen oyuncaktır, gerçeğine benzetilerek üretilmiştir.) ..
1.694,57 TL
adı: Hakiki Elmas Yıldız dazzle parmaklarınızınrolü: dekompresyon, sigara çıkın, DEHB rahatlatmakboyutu: 34*13mmağırlık: 120grotasyon süresi: 2 dakika ve 3 dakikamalzeme: 304 paslanmaz çelik kakma156 köpüklü zirkon pençe setirulman: 688 (ince çelik sessiz rulman)..
3.733,03 TL
BU ÜRÜN SINIRLI SAYIDA TÜRKİYE İÇİN ÖZEL ÜRETİLMİŞTİR. TİTANIUM MALZEMEDEN YAPILMIŞTIR. Her el yapısına uygun üçlü yuvarlak tasarımHAND SPINNER - STRES ÇARKIYeni Trend Stres ÇarkıErgonomik Yapısı Sayesinde Elinizden DüşürmeyeceksinizRulmanlar yağsızdır kullandıkça dönüş ..
1.536,20 TL
Her el yapısına uygun üçlü yuvarlak tasarımHAND SPINNER - STRES ÇARKIYeni Trend Stres ÇarkıErgonomik Yapısı Sayesinde Elinizden DüşürmeyeceksinizRulmanlar yağsızdır kullandıkça dönüş süreleri artacaktırBaşlangıçda 1 daha sonra 2-3-4 dakikaya kadar dönüş süresi artar  ..
99,43 TL
AYNI GÜN KARGOHer el yapısına uygun üçlü yuvarlak tasarımHAND SPINNER - STRES ÇARKIYeni Trend Stres ÇarkıErgonomik Yapısı Sayesinde Elinizden DüşürmeyeceksinizRulmanlar yağsızdır kullandıkça dönüş süreleri artacaktırBaşlangıçda 1 daha sonra 2-3-4 dakikaya kadar dönüş süresi a..
135,52 TL
BU ÜRÜN AYNI GÜN KARGOYA VERİLİRHer el yapısına uygun üçlü yuvarlak tasarımHAND SPINNER - STRES ÇARKIYeni Trend Stres ÇarkıErgonomik Yapısı Sayesinde Elinizden DüşürmeyeceksinizRulmanlar yağsızdır kullandıkça dönüş süreleri artacaktır4-5 dakikaya kadar dönüş süresi artarO..
90,27 TL
Her el yapısına uygun üçlü yuvarlak tasarımHAND SPINNER - STRES ÇARKIYeni Trend Stres ÇarkıErgonomik Yapısı Sayesinde Elinizden DüşürmeyeceksinizRulmanlar yağsızdır kullandıkça dönüş süreleri artacaktırBaşlangıçda 1 daha sonra 2-3-4 dakikaya kadar dönüş süresi artarStres Çark..
112,90 TL
AYNI GÜN KARGOHer el yapısına uygun üçlü yuvarlak tasarımHAND SPINNER - STRES ÇARKIYeni Trend Stres ÇarkıErgonomik Yapısı Sayesinde Elinizden DüşürmeyeceksinizRulmanlar yağsızdır kullandıkça dönüş süreleri artacaktırBaşlangıçda 1 daha sonra 2-3-4 dakikaya kadar dönüş süresi..
26,92 TL
Bu ithal olup garantilidir. Kesinlikle yerli üretimlerle karıştırmayınız lütfen.Stres Çarkı Özellikleri:Nanoteknoloji ile kaplanarak kaydırma sağlanmaktadır. Yağlanmaya ihtiyaç duymamaktadır. Çevirdikçe daha iyi dönmeye başlayacaktır ve süresi de uzayacaktır. Hand spinner kullandıkç..
90,27 TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)