Sıfır Risk Sistemi

Sıfır Risk, Buldumcu'un 2001 yılında keşfedip geliştirdiği, internetten alışverişi daha keyifli ve güvenli kılan bir ödeme-onay sistemidir. Sıfır Risk sayesinde internetten dokunarak alışveriş yapabilir; ister yeni ister ikinci el ürünü teslim alır ve görüp onayladıktan sonra satın alırsınız. Böylece risk almadan alışveriş yapmış olursunuz. Buldumcu'daki tüm alışverişler ve ödemeler Sıfır Risk güvencesinde gerçekleşir.
Sipariş vermek aslında çok kolay!
Beğendiğiniz ürünü SEPETE EKLE deyin, KASAYA GİDİN, Bilgilerinizi doldurun, ödemenizi yapın ve siparişinizi 12 aya kadar taksit ile kolayca sipariş verin!
Siparişinizle sorun yaşıyorsanız lütfen bize 0216 629 71 40 ile müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz. Yada WhatsApp ile 0552 946 76 46 numaramızdan hızlaca verebilirsiniz.

 
Kullanıcı tarafından eklenen resimÜrünün ödemesini yapın  
Ürüne ödeme yaptığınızda ödediğiniz tutar Buldumcu'un güvenli havuz hesabına aktarılır. Siz ürünü teslim alıp ödeme onayı vere kadar paranız havuz heabında tutulur.
 
Kullanıcı tarafından eklenen resimSatıcı ürünü kargolar        
Ödeme yapmanızın ardından satıcı ürün sayfasında belirtilen süre içinde ürünü adresinize kargolar.
 
Kullanıcı tarafından eklenen resimÜrüne onay verin                  
Teslim aldğınız ürünü kontrol ettikten sonra ödeme onayı verebilirsiniz.
 
Kullanıcı tarafından eklenen resimÜrün bedeli satıcıya aktarılır
Ödeme onayınızın ardından Buldumcu havuz hesabında tutulan ürün bedeli satıcının hesabına aktarılır.

Sıfır Risk sayesinde ödemenizi hemen satıcıya aktarmaz, sizden onay gelene kadar güvenli havuz hesabımızda bekletiriz. Onay veya iade kararını vermeniz için, satıcının ürünü kargoya verdiği tarihten itibaren, 3 iş günü süreniz olur. Ürüne onay verdiğinizde paranız, satıcının banka hesabına aktarılır.

Sıfır Risk ile paranız %100 Buldumcu güvencesi altında

Buldumcu'da paranız güvendedir. Siz ürüne onay vermeden paranız satıcıya aktarılmaz. Sorunlu bir ürün geldiğinde paranız iade edilir. Sıfır Risk ile tüm ödemeleriniz ve alışverişleriniz Buldumcu'un %100 güvencesi altında gerçekleşir.

Buldumcu havuz hesabı nedir?

Havuz hesabı, Buldumcu'da yaptığınız tüm ödemelerin ilk önce aktarıldığı güvenli hesaptır. Bir ürüne ödeme yaptığınızda paranız önce Buldumcu'un yönettiği güvenli havuz hesabına aktarılır. Ürünü teslim alıp onay verdiğinizde havuz hesabında tutulan paranız Buldumcu tarafından satıcının hesabına aktarılır. Üründe sorun çıkarsa havuz hesabında bekletilen paranız, satıcıya aktarılmaz; kartınıza/hesabınıza iade edilir. Böylece paranız ve alışverişiniz %100 güvence altında olur.