RikiRik ve MellStore Müşterisimisiniz? Lütfen BURAYA tıklayınız.

KURUMSAL HİZMETLER


Buldumcu.com aslında tamamen kişisel amaçlar için 2017 yılında kurulmuş ilk başlarında sadece yerel butik hizmet anlayışı ile 30 adet ürün ile satış ve yayın hayatına başlamıştır.


Buldumcu.com zaman içerisinde şirketi Amerika Birleşik Devletlerine taşımış, doğru reklam ve tanıtım çalışmalarımızın sonucunda ilk 6 ayda satışını yaptığı ürün sayısını 4 binden fazlaya çıkarmış ve ilk 250 kayıtlı müşterisine ulaşmıştır.


Aynı satış politikalarımız 120 günlük koşulsuz iade garantilerimiz, her zaman müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutma ve aile olma sevdamızla Buldumcu.com ilk yılını 2017 sonu itibariyle 7 Milyon Kayıtlı Müşteriye ve 3 Milyona yakın direk depo sevkiyat ürününe sahip olmuştur.


2018 yılında Buldumcu.com (bölgesel ziyaretlerle değişen dil seçenekleri) uluslararası alanda satış anlayışınıda kendisine ekleyerek toplamda ilk etapta 18 ülkeye sonrasında ise 65 ülkede sabit satışlara başlamış ve 2018 yılı sonu itibariyle Buldumcu.com'da Dünya Genelinde 60 Milyon'dan  fazla kayıtlı ve güncel müşteriye ulaşmıştır.


Bugün Buldumcu.com yurt dışı servisi 65 ülkede kayıtlı 60 milyon kişiye siparişlerini karşılamış 7 milyondan fazla kendi merkez deposunda ürün bulunduran ayrıca 2480 den fazla bayilik ve kendi yerel ve bölgesel mağazaları ile artık tamamen kamuya açık hizmetlere başlamıştır.


Halen merkezimiz ABD ülkesinde Houston Texas'da bulunmaktadır.


1700den fazla çalışma arkadaşıyla siz değerli müşterilerine hizmet en iyi ve en hızlı hizmeti vermeye çalışıyoruz.Bize ulaşmak için BURAYA tıklayınız.

Bu kategoride ürün bulunamadı.