Menü
Your Cart
google play indir logo ile ilgili görsel sonucu Uygulamayı İndir Anında Tüm Ürünlerde Geçerli %15 İndirim Kazan. Uygulama hakkında detaylar için buraya tıklayın.

Korku Gerilim Kitapları

Brand: Mell Book™
Herkesin sırları vardır. Bu yüzden hiç kimseyi gerçekten tanıyamazsınızya da kimseye güvenemezsiniz. Kendinize bile… Her şey küçük bir ricayla başlar: Emily en iyi arkadaşı Stephanie’den beş yaşındaki oğlunu okuldan almasını ister. Stephanie bunu memnuniyetle kabul eder. Ne var ki Emily ortadan kayb..
38,24 TL
Brand: Mell Book™
Sağdan Birinci Mezar ve Soldan İkinci Mezar romanlarından tanıdığımız olağanüstü yetenekli Ölüm Meleği Charley Davidson yeniden karşımızda.Charley bu kez herkesin çok sevdiği bir doktorun kaybolan eşinin izini sürüyor. Bir yandan da Şeytan'ın Oğlu Reyes'ın gizemli geçmişini araştırıyor.R..
17,87 TL
Brand: Mell Book™
Adım Amelia. Artık aranızda değilim...Kate Baron, on beş yaşındaki kızı Amelia'yla Brooklyn'de sakin bir hayat yaşıyordu. Ta ki Grace Hall Lisesi'nin bahçesinde onun cansız bedeniyle karşılaşana dek. Polis "intihar" diyor. Amelia başarılı bir öğrenci. Harika bir sporcu. Edebiyat tutkunu. Gel..
29,19 TL
Brand: Mell Book™
Jean-Christophe Grange, Kongo'ya Ağıt ile Lontano'yu sürdürüyor! Bütün yollar cehenneme çıkıyor… Afrika’da, Floransa’da, Paris’te… Düşman aynı: Çivi Adam! İblisle son düello başlıyor!.. (Tanıtım Bülteninden) Medya Cinsi : Ciltsiz Hamur Tipi : 2. Hamur Sayfa Sayısı : 608 Ebat : 14 x 23 İlk Baskı Yılı..
72,40 TL
Brand: Mell Book™
Yazardan adınıza imzalı kitap!Lütfen vereceğiniz siparişlerinizde, sepetinizden kasaya gittiğinizde not yazabileceğiniz alana imzanın geleceği ismi veya notu belirtiniz. Aksi durumda imzasız kitap gönderilecektir."Ahh birtanem, keşke şimdi gözlerini açabilsen ve her şey yoluna girse." Ben za..
56,56 TL
Brand: Mell Book™
Şafak Güçlü’nün Beklenen Korku Romanı Lanetin Şafağı en karanlık yüzüyle sana doğru yaklaşıyor. Bir anda evinin salonunda gördüğü son yüzü hatırlamıştı. İblisin, o korkutucu varlığın kana susamış soğuk kurumuş yüzünü ve gülümseyen ifadesini hatırlamıştı. İşte bu genç kızın ..
45,25 TL
Brand: Mell Book™
"Onlar, pusuda uyumanızı bekliyor!!!"Koridor giderek daralırken eski, çatlamış duvarlardan süzülen kanlar ve alev alev yanan kumaş perdeler evi daha da ürkütücü yapmıştı. Koridordaki tüm odaların kapıları hızlı hızlı açılıp kapanıyor ve her odada kendisine bakan iblisi görüyordu…Farklı kültü..
40,72 TL
Brand: Mell Book™
KORKU ve GERİLİM DOLU; GİZEMLİ ve HEYACANLI…..GELENEKSEL KORKULARIMIZIN ROMANI İnsanlardan bazı kimseler, Cinlerden bazı kimselere sığındılar da onların (cinlerin) taşkınlıklarını arttırdılar. (CİN Suresi 6.Ayet.) Senarist-Yazar Şafak GÜÇLÜ'nün okunurken sizi bir sinema dünyası içi..
52,04 TL
Brand: Mell Book™
"Burada Her Günahın Bir Bedeli Vardır!.."Şafak Güçlü Yazdıysa dikkatli olun! Bu kesinlikle Korkacaksınız! Demektir... -Orhan Oğuz/ Büyü Filmi Yönetmeni-Yerli Stephen KING olma yolunda ilerleyen, Büyü Filmi ile Türkiye'de İslami Korku Sinemasını başlatan Şafak GÜÇLÜ, Lohusa ve SicciN ile şim..
42,99 TL
Brand: Mell Book™
Canavarlar içimizdedir... Kanlar içinde genç bir kız. Yüzü yok. Kızıl gözlerini ona dikmiş kurtların kapkara tüyleri dalgalanıyor, kız tepeden tırnağa ürperiyor. Artık neyin gerçek olduğunu, neyin olmadığını bilmiyor. Bu kâbustan belki de hiç kurtulamayacak. Albino dedektif Eva Svärta, hayalle g..
33,71 TL
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)