Menü
Your Cart
google play indir logo ile ilgili görsel sonucu Uygulamayı İndir Anında Tüm Ürünlerde Geçerli %15 İndirim Kazan. Uygulama hakkında detaylar için buraya tıklayın.

Ofis Kırtasiye Malzemeleri

Ofisinize ne lazımsa herşey en düşük fiyat garantisi ile ve tamamen özgün tasarımlarımızla Buldumcu Ulusal Mağazacılık Türkiye'de! Ofis kırtasiye ürünlerine toptan ve perakende olarak bu sayfalarımızdan ulaşabilirsiniz.

Ofis/Büro Kalemlik ve Kartlık (Gerçek Deri)Ürünler ahşap ve orijinal deri kaplamadır. Ofisinde bürosunda ve masasında kalite isteyen özel ve elit iş insanları için... ..
203,39 TL
Ofis/Büro Organizatör Sümen Takımı (4 Adet)1 adet mause pad1 adet kalem ve kartlık1 adet peçete/kağıt mendil kutusu1 adet not kağıdı kutusuÜrünler ahşap ve orijinal deri kaplamadır. Ofisinde bürosunda ve masasında kalite isteyen özel ve elit iş insanları için... ..
509,05 TL
 Ofis/Büro Özel Ahşap ve Deri Kaplama VIP Set (10 Adet)Ürünler sertifikalı ve orijinaldir. Ofisinde bürosunda ve masasında kalite isteyen özel ve elit iş insanları için... Bu 10 parçadan oluşan ahşap, gerçek deri kaplama olan VIP seti size kendinizi tam bir ptron gibi hissettir..
2.488,69 TL
Ofis/Büro Tek Parça Set (Gerçek Bambudan Yapılmıştır)Ürünler ahşap ve orijinal deri kaplamadır. Ofisinde bürosunda ve masasında kalite isteyen özel ve elit iş insanları için...Tek parça ofis/büro seti, el işçiliğinin önemini size hissettiren ve gerçek orijinal Japon bambusu kullanılmıştır. ..
655,88 TL
Ofis/Büro Seti (Gerçek Kiraz Ağacından Yapılmıştır)Ürünler ahşap ve orijinal deri kaplamadır. Ofisinde bürosunda ve masasında kalite isteyen özel ve elit iş insanları için...Tek parça ofis/büro seti, el işçiliğinin önemini size hissettiren ve gerçek kiraz ağacı kullanılmıştır.1 adet mini..
655,88 TL
Kung-fu telefon tutucu figürün boyutları : 11.5 x 10 x 8 cmÜrünler sertifikalı ve orijinaldir. Ofisinde bürosunda ve masasında kalite isteyen özel ve elit iş insanları için... İş masanıza biraz eğlence taşımaya ne dersiniz? 360 derece dönebilen figür, telefonunuzu kaldırmış olduğu ayağı..
180,77 TL
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)