Menü
Your Cart
google play indir logo ile ilgili görsel sonucu Uygulamayı İndir Anında Tüm Ürünlerde Geçerli %15 İndirim Kazan. Uygulama hakkında detaylar için buraya tıklayın.

ADINIZA İMZALI KİTAPLAR

Buldumcu olarak kitabı çok seviyor ve elimizden geldiğinin çok fazlasını yaparak indirimlerin dışında size çok özel yazarlardan direk adınıza veya sevdiğinize özel hediyeleri verebileceğiniz özel notla yazdırık yazarları sizlerle buluşturuyoruz. Ayrıca Canlı yayındanda YAZAR'ların söyleşilerine katılabilir ve onlarla direk görüşme şansı yakalabilirsiniz. Aşağıdaki kitaplarımız yazalar tarafından imzalanıp sizlere gönderimleri yapılacaktır.

Brand: Mell Book™
BU KİTABI YAZAR DİREK ADINIZA VEYA SEVDİĞİNİZ İÇİN İMZALAYIP NOTLAR EKLEBİLİRSİNİZ. BUNUN İÇİN LÜTFEN SİPARİŞİNİZİ SONLANDIRIRKEN SİPARİŞ NOTU KISMINA İLGİLİ İSİMİ BELİRTİNİZ.Anadolu topraklarında tarih boyunca canlı cansız varlıklar acısıyla tatlısıyla ortak bir yaşam sürmüş, ortak bir kaderi p..
49,77 TL
Brand: Mell Book™
BU KİTABI YAZAR DİREK ADINIZA VEYA SEVDİĞİNİZ İÇİN İMZALAYIP NOTLAR EKLEBİLİRSİNİZ. BUNUN İÇİN LÜTFEN SİPARİŞİNİZİ SONLANDIRIRKEN SİPARİŞ NOTU KISMINA İLGİLİ İSİMİ BELİRTİNİZ.Bir babadan kızlarına sıcak ve samimi öğütler..Elinize hiç tanımadığınız bir yazarın kitabını aldığınızda, aklını..
39,82 TL
Brand: Mell Book™
Yazardan adınıza imzalı kitap!Lütfen vereceğiniz siparişlerinizde, sepetinizden kasaya gittiğinizde not yazabileceğiniz alana imzanın geleceği ismi veya notu belirtiniz. Aksi durumda imzasız kitap gönderilecektir."Ahh birtanem, keşke şimdi gözlerini açabilsen ve her şey yoluna girse." Ben za..
56,56 TL
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)