Menü
Your Cart
google play indir logo ile ilgili görsel sonucu Uygulamayı İndir Anında Tüm Ürünlerde Geçerli %15 İndirim Kazan. Uygulama hakkında detaylar için buraya tıklayın.

Öykü Kitapları

Brand: Mell Book™
Elinizdeki kitap Ahmet Hamdi Tanpınar'ın daha önce yayımlanmış olan Yaz yağmuru ve Abdullah Efendi'nin rüyaları isimli hikaye kitapları ile dergilerde yayımlanmış fakat kitaplarına girmemiş iki hikayesinden oluşmaktadır.Sayfa Sayısı: 364Baskı Yılı: 1996Dili: Türkçe ..
54,30 TL
Brand: Mell Book™
"Bu öyküler bizi kalbimizden yakalıyor, tek tek her insanın ince, hassas, ağrılı bir sinirine dokunuyor."  -Dan Margalit, Israel Today-Amos Oz'un "öykülerden roman" diye nitelediği Köy Hayatından Sahneler, tarihi yüz yıl öncesine kadar giden hayali İsrail köyü Tel İlan'dan yedi "kayıp" öyk..
50,68 TL
Brand: Mell Book™
Kördü kadın, göremedi. Beriki dilsiz! Dillendiremedi yüreğindeki talanı...İkisi... El ele... Göremediklerini, Dillendiremediklerini Sonsuza dek suskunluğa mahkûm ettiler.Geriye yalnızca, Söylenmemiş Şarkılar’ı kaldı... (Tanıtım Bülteninden)  Sayfa Sayısı : ..
17,87 TL
Brand: Mell Book™
Bir kadını yitirmek, tüm kadınları yitirmek demek… Bir gün sen de kadınsız erkeklerden olacaksın. O gün en ufak bir uyarı, küçücük bir ipucu vermeden; önsezi olarak hissettirmeden ya da içine doğmadan; kapını çalmadan, hiç beklemediğin bir anda seni bulacak. Bir köşeyi döndüğünde, aslında çoktan ora..
67,65 TL
Brand: Mell Book™
Haruki Murakami'den büyükler için yazılmış, masal tadında bir öykü...Bir Osmanlı Vergi Tahsildarının Güncesi adlı kitabı elime aldım, okumaya başladım. Bu, Osmanlıca yazılmış zor bir kitaptı. Ne var ki tuhaf bir şekilde hiç güçlük çekmeden okuyabiliyordum. Kitabın sayfalarını çevirirken, Türk ve..
67,65 TL
Brand: Mell Book™
İstanbul Dörtlüsü, Kayıp Kuşak, Ölümsüz Antikite gibi roman serileriyle iz bırakan yapıtlar ortaya koyan romancı, öykücü ve oyun yazarı Hikmet Temel Akarsu, edebiyatın derin sularında seyreden okurların yakından tanıdığı bir isim. Yazarın üçüncü öykü kitabı Şairlerin Barbar Sofraları, t..
29,19 TL
Brand: Mell Book™
Kadın ve erkeği birbirine bağlayan tenin çağrısı…Hayatıma giren kadınlar acıya dayanıklı ama acımasızdılar. Hem kurban hem cellattılar... "Yalnızlıktan, yaşlanmaktan korkarcasına, bir öncekinden daha sert, çok daha derin sevişirlerdi. Odadan hiç çıkmadıkları bile olurdu. Hep iç içeydiler, za..
13,35 TL
Brand: Mell Book™
Farklı kesimlerden, farklı zamanlarda yaşayan kadınların öyküleri...Toplumun farklı kesimlerinden seçilmiş sağlam kimlik ve kişilik sahibi kadınların ele alındığı bu öykülerde, kadın-erkek ilişkisinden kardeşliğe, ana-oğul, usta-çırak, öğrenci-öğretmen ilişkisine varıncaya kadar, her türden ..
17,87 TL
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)