Menü
Your Cart
google play indir logo ile ilgili görsel sonucu Uygulamayı İndir Anında Tüm Ürünlerde Geçerli %15 İndirim Kazan. Uygulama hakkında detaylar için buraya tıklayın.

Çok Satanlar

Brand: Mell Book™
Yazardan adınıza imzalı kitap!Lütfen vereceğiniz siparişlerinizde, sepetinizden kasaya gittiğinizde not yazabileceğiniz alana imzanın geleceği ismi veya notu belirtiniz. Aksi durumda imzasız kitap gönderilecektir."Ahh birtanem, keşke şimdi gözlerini açabilsen ve her şey yoluna girse." Ben za..
56,56 TL
Brand: Mell Book™
"Hayatını sosyal medyadan takip edebileceğiniz tek kitap karakteri." Blogger'ların atası,  Monçiçi bakışlı,  Zalım stalker, Fake evliya pucca sunar! Bir blog yazıp hayatı değişen, hatta o hayattan bir de film yapılan, geçmişinden kaçarken bile yine ona sığınan Pucc..
49,55 TL
Brand: Mell Book™
Pucca Günlük Devam Ediyor… Blogger'ların atası,Monçiçi bakışlı,Zalim stalker,Fake evliya pucca sunar!Bir blog yazıp hayatı değişen, hatta o hayattan bir de film yapılan, geçmişinden kaçarken bile yine ona sığınan PuCCa, çok acı çekti, inanılmaz eğlendi, hep yanlış kişile..
45,02 TL
Brand: Mell Book™
Şafak Güçlü’nün Beklenen Korku Romanı Lanetin Şafağı en karanlık yüzüyle sana doğru yaklaşıyor. Bir anda evinin salonunda gördüğü son yüzü hatırlamıştı. İblisin, o korkutucu varlığın kana susamış soğuk kurumuş yüzünü ve gülümseyen ifadesini hatırlamıştı. İşte bu genç kızın ..
45,25 TL
Brand: Mell Book™
"Onlar, pusuda uyumanızı bekliyor!!!"Koridor giderek daralırken eski, çatlamış duvarlardan süzülen kanlar ve alev alev yanan kumaş perdeler evi daha da ürkütücü yapmıştı. Koridordaki tüm odaların kapıları hızlı hızlı açılıp kapanıyor ve her odada kendisine bakan iblisi görüyordu…Farklı kültü..
40,72 TL
Brand: Mell Book™
KORKU ve GERİLİM DOLU; GİZEMLİ ve HEYACANLI…..GELENEKSEL KORKULARIMIZIN ROMANI İnsanlardan bazı kimseler, Cinlerden bazı kimselere sığındılar da onların (cinlerin) taşkınlıklarını arttırdılar. (CİN Suresi 6.Ayet.) Senarist-Yazar Şafak GÜÇLÜ'nün okunurken sizi bir sinema dünyası içi..
52,04 TL
Brand: Mell Book™
"Burada Her Günahın Bir Bedeli Vardır!.."Şafak Güçlü Yazdıysa dikkatli olun! Bu kesinlikle Korkacaksınız! Demektir... -Orhan Oğuz/ Büyü Filmi Yönetmeni-Yerli Stephen KING olma yolunda ilerleyen, Büyü Filmi ile Türkiye'de İslami Korku Sinemasını başlatan Şafak GÜÇLÜ, Lohusa ve SicciN ile şim..
42,99 TL
Brand: Mell Book™
 "Dişi olan karadul örümceği, erkeğiyle çiftleştikten sonra onu bir güzel yermiş. Yediği erkek sayısı günde yirmiyi bulabilirmiş. Denilen odur ki erkek, sadece yavruları olsun diye kendini kurban edermiş. Bir günde yirmi erkek!Ben bir tanesini bulmaya çalışırken maymun oldum, Allah'ın ö..
47,51 TL
Brand: Mell Book™
HUZURSUZLUKZÜLFÜ LİVANELİMerhamet zulmün merhemi olamaz!Kitap Tanıtımıİstanbul’un kargaşası içinde sıradan bir yaşam süren İbrahim, çocukluk arkadaşı Hüseyin’in ölüm haberi üzerine doğduğu kadim kent Mardin’e gider. Onun, önce sevdaya sonra ölüme yazılmış, Mardin’de başlayıp Ame..
33,94 TL
Brand: Mell Book™
Merhamet zulmün merhemi olamaz!İstanbul’un kargaşası içinde sıradan bir yaşam süren İbrahim, çocukluk arkadaşı Hüseyin’in ölüm haberi üzerine doğduğu kadim kent Mardin’e gider. Onun, önce sevdaya sonra ölüme yazılmış, Mardin’de başlayıp Amerika’da sona ermiş hayatını araştırmaya koyulur. Bö..
33,71 TL
Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)