Menü
Your Cart
google play indir logo ile ilgili görsel sonucu Uygulamayı İndir Anında Tüm Ürünlerde Geçerli %15 İndirim Kazan. Uygulama hakkında detaylar için buraya tıklayın.

Eğitim ve Etkinlik Kitaplari

Brand: Mell Book™
Çiftlikte Panik!Sen hiç horoz ötüşü ve kuzu melemesi duydun mu? Çılgın çiftlik hayvanlarıyla eğlenmeye hazır ol! Plastik çizmelerini giy ve bulmacaları çözerek hayvan dostlarımıza yardım et!Mozaikler, labirentler, yapbozlar, tamamlanacak ve boyanacak resimlerle eğlenceli bulmaca ve oyunlar seni ..
11,09 TL
Brand: Mell Book™
Nefes kesici bir uzay macerasına atıl ve Barbie ile arkadaşlarının öyküsünü oku! Çok uzaklardaki bir galaksiye özgü, heyecanlı bulmacaları çözerek eğlen. Uzay yolculuğu başlasın.(Tanıtım Bülteninden)Medya Cinsi : Ciltsizİlk Baskı Yılı : 2017Sayfa Sayısı : 24Ebat :&..
13,35 TL
Brand: Mell Book™
Barbie ve arkadaşlarıyla masalsı bale dünyasını keşfetmeye ne dersin? Öyleyse haydi, en sevdiğin boyalarınla kalemlerini hazırla! Barbie ile birlikte faaliyetleri tamamla ve birbirinden güzel sayfaları boya. Şimdiden iyi eğlenceler!(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı : 64Ebat : 2..
20,14 TL
Brand: Mell Book™
Çilek Kız'ın meyve kokulu dünyasında oyunlar oynayıp harika boyamalar yapmaya hazır mısın? Haydi, en sevdiğin boya kalemlerini hazırla ve Çilek Kız'la eğlenceli saatlerin tadını çıkar! (Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 96Baskı Yılı: 2016Dili: Türkçe Yayınevi: ..
17,87 TL
Brand: Mell Book™
Şimşek McQueen, Mater ve arkadaşlarının çok eğlendikleri Radyatör Kasabası'na hoş geldin!Emniyet kemerini tak, boya kalemlerini kap ve onlarla birlikte eğlenceye katıl! (Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 34Baskı Yılı: 2016Dili: Türkçe Yayınevi: Doğan ..
20,14 TL
Brand: Mell Book™
Güneşin kaputların üzerinde parıldadığı, her yerin benzin koktuğu, lastiklerin ciyak ciyak öttüğü ve motorların kükrediği vahşi arabalar dünyasına hoş geldin! Bu kitaptaki bulmacaları çöz, labirentler arasında yarış ve kelime avı şampiyonu ol! Ayrıca kitabındaki havalı çıkartmaları da kullanma..
22,40 TL
Brand: Mell Book™
Disney İyi bir Dinozor 15 Ocak'ta Vizyona Girdi!"Disney Pixar'dan İyi Bir Dinozor" şu soruyu soruyor: Ya dünyayı sonsuza dek değiştiren o meteor gezegeni tamamen ıskalasaydı ve dinozorların soyu asla tükenmeseydi? Pixar Animasyon Stüdyoları sizi Arlo isimli bir Apatozorun sıra dışı bir arkadaş e..
15,61 TL
Brand: Mell Book™
Yapboz parçalarını nereye yerleştireceğini buldun mu? Rengarenk beş yapbozu kitabın içindeki resimlere göre tamamla. Sonra öyküleri oku, sevdiğin karakterlerin heyecanlı maceralarına katıl!  (Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 10Baskı Yılı: 2016Dili: Türkçe Yay..
45,02 TL
Brand: Mell Book™
Yapboz parçalarını nereye yerleştireceğini buldun mu? Rengarenk beş yapbozu kitabın içindeki resimlere göre tamamla. Sonra öyküleri oku, sevdiğin karakterlerin heyecanlı maceralarına katıl!  (Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 10Baskı Yılı: 2016Dili: Türkçe ..
45,02 TL
Brand: Mell Book™
Okyanusun en neşeli ve sevecen canlısı hangisidir? Dori adlı, mavi cerrah balığı tabii ki! Bu minik balık aynı zamanda tüm canlıların en unutkanı, çünkü onda kısa süreli hafıza kaybı var. Bir gün Dori çocukluğundan bir anıyı hatırlayıveriyor ve bir ailesi olduğunu fark ediyor. Böylece onları aramaya..
11,09 TL
Brand: Mell Book™
Merhaba prenses! Şimdi yaratıcılığını konuşturma zamanı! Rengarenk boya kalemlerini kap ve en sevdiğin Disney Prensesleri ile boyama keyfinin tadını çıkarmaya başla. Haydi, nefesini tut ve heyecanlı bir maceraya dalış yap. Üstelik sihirli dövmelerini kullanarak sen de bir prensese dönüşebilirsin! (..
22,40 TL
Brand: Mell Book™
Prensin hediye ettiği safir yüzüğü kaybeden Sindirella'nın yardımına,minik dostları Puf ve Paf koşuyorlar! Sindirella ve minik dostlarını öyküsünü okurken en sevdiğin kahramanları boya ve sahneleri çıkartmalarla tamamla. (Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 24Baskı Yılı: 201..
13,35 TL
Brand: Mell Book™
Değişen zaman... Değişen çocuklar... Değişen sorunlar... ve yeni yaklaşımlar"Televizyon ve bilgisayar başında çok fazla vakit geçiriyor." "Öğütlerimiz bir kulağından giriyor, diğerinden çıkıyor." "Biz çalışıyoruz, yaz tatili boyunca çocuk ne yapacak?" "Her istediğini yapıyoruz, ama neden ..
13,35 TL
Brand: Mell Book™
Bu sette yer alan kitapta bir yandan çarpma işlemi ile arası pekiyi olmayan Emre'nin maceralarını heyecan içinde takip ederken diğer yandan çarpım tablosunu hatasız ve çabuk bir şekilde tamamlama fırsatı yakalayacaksın. Alıştırma kitabındaki aktiviteler ile öğrendiklerini pekiştirecek, ..
67,65 TL
Brand: Mell Book™
İlk Eğitim Dizisi Renkler kitabı, çocuğunuzun renkleri tanımasına ve ince motor becerilerini geliştirmesine yardımcı olacak. Yeniden kullanabilen çıkartmaları bulması için çocuğunuza yardım edin, sonra da tamamladığı her sayfa için ödül yıldınızını yapıştırın! (Tanıtım Bülteninden)Hamur Tip..
33,71 TL
Brand: Mell Book™
İlk Eğitim Dizisi Sayılar kitabı, çocuğunuzun sayıları tanımasına ve ince motor becerilerini geliştirmesine yardımcı olacak. Yeniden kullanabilen çıkartmaları bulması için çocuğunuza yardım edin, sonra da tamamladığı her sayfa için ödül yıldınızını yapıştırın! (Tanıtım Bülteninden)Hamur Tip..
33,71 TL
Brand: Mell Book™
Küçük bay ve bayanlar tam 17 dilde, 1971’den beri 200 milyondan fazla insanın gülümsemesine neden oluyor. “Bay ve Bayanlar” tam 22 dilde, 1971’de.(Tanıtım Bülteninden)İlk Baskı Yılı : 2017Sayfa Sayısı : 36Medya Cinsi : CiltsizEbat : 20x20ISBN: 9..
8,82 TL
Brand: Mell Book™
Cesur şövalyelerin, korkunç canavarların, tılsımlı kitapların ve esrarengiz büyülerin olduğu inanılmaz bir krallığı keşfet. Hepsini daha önce de mi görmüştün? Peki, o krallığın dijital büyüyle yönetildiğini söylersek?  Heyecan verici ve birbirinden ilginç bir dünya seni bekliyor desek? İşt..
42,76 TL
Brand: Mell Book™
Gotham City’ye Hoş Geldin…Burada aksiyon, macera ve tabii bir de … Kara Şövalye var! Siyah ve Sarı renklerde giyinmeyi seviyor. Şehri ele geçirmek isteyen Joker karşısında onu bulacak! Onun adı Batman! Çizgi romanları oku, bulmacaları çöz ve Kara Şövalye’nin macerasına katıl! Gotham City’y..
45,02 TL
Brand: Mell Book™
Yerinde duramayan Maşa ve iyi yürekli Koca Ayı ile seni harika bir macera bekliyor. Onların eğlenceli dünyasına eşlik ederken, kitabının sayfalarını birbirinden güzel çıkartmalarla süsle. Çıkartmaları doğru yerlerine yapıştır ve resimleri dilediğin gibi renklendir.(Tanıtım Bülteninden)Hamur ..
17,87 TL
Brand: Mell Book™
Minecraft hayatta kalma uzmanlarının en gizli bilgileri bu kitapta. Alfa sürümünün ilk günlerinden beri faaliyette olan bu gizli grup, tüm sırlarını seninle paylaşmaya hazır. “Büyük ihtimalle daha önce bizim hakımızda niye bir şeyler duymadığını merak ediyorsundur. Çünkü biz, işte, O KADAR iyiyiz! G..
31,45 TL
Brand: Mell Book™
Gökkuşağı Krallığı Twilight ve arkadaşlarının sihirli macerası bu kitapta! Haydi en sevdiğin kalemlerini kap. Birbirinden eğlenceli bulmacalar, boyamalar ve yaratıcı çizim sayfaları seni bekliyor!(Tanıtım Bülteninden)Hamur Tipi : 2. HamurMedya Cinsi : CiltsizSayfa Sayısı :&..
20,14 TL
Brand: Mell Book™
Sihirli bir macera için Ponyville'deki neşeli dostlarımıza katıl!Pinkie Pie zebra Zecora için bir doğum günü partisi düzenliyor. Bu sıra dışı partinin sonu nasıl olacak? Heyecan verici macerayı oku ve Pony'lerle eğlenceli bulmacalar çöz! Ayrıca bu olağanüstü yolculukta sana Pinkie Pie'ın orijina..
42,76 TL
Brand: Mell Book™
Ponyville'den neşeli pony arkadaşların seni sihirli dünyalarına davet ediyorlar. Haydi en sevdiğin kalemlerini boyalarını hazırla. Bu kitaptaki biribirinden güzel resimli sayfaları renklendirecek ve eğlenceli bulmacalar çözeceksin. (Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 24Baskı Yıl..
20,14 TL
Brand: Mell Book™
Güç Uyanıyor filminden özel sahnelerle dolu bu sürükleyici öykü kitabında, saatlerce keyifle oynayabileceğin maskeler seni bekliyor. Uzayın derinliklerine yayılmış bu heyecanlı maceraları en sevdiğin karakterlerin kimliğine bürünerek yeniden canlandır.Star Wars maskelerini yap ve yüzüne tak! (T..
42,76 TL
Brand: Mell Book™
Renkli kalemlerini hazırla ve hain İmparatorlukta savaşan Hayalet mürettebatının inanılmaz resimlerini çiz. Kendi uzay gemini tasarlayıp görkemli savaş sahnelerini canlandır ve en sevdiğin Star Wars karakterlerini renklendir. Bu müthiş boyama kitabındaki faaliyetleri tamamlayarak asiler hakkında..
15,61 TL
Brand: Mell Book™
Boya kalemlerinle maceraya katıl ve çok geç olmadan Autobot'ların Decepticon'ları yenmesine yardım et! (Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 24Baskı Yılı: 2016Dili: Türkçe Yayınevi: Doğan ve Egmont YayıncılıkSayfa Sayısı : 24İlk Baskı Yılı : 201..
17,87 TL
Gösterilen: 1 ile 31 arası, toplam: 31 (1 Sayfa)