RikiRik ve MellStore Müşterisimisiniz? Lütfen BURAYA tıklayınız.

Esnafım ve İnternetteyim

Esnafım ve İnternetteyim


Esnaflara özel Devlet destekli ve Buldumcu özel çalışması ile Google Haritalar ve Google Aramalarda esnafın internette kampanyası ile tüm küçük ve orta ölçekli esnaflara (kobilere) yeni müşterileri bulmaları ve müşterilerin lokasyon bazlı sizi bulmasını sağlayan Google harita ve arama ağında il veya ilçe bazlı siz değerli esnaflarımız çıkıyor, yüzbinlerce yeni müşteri ile işinize en az %70 büyeminizi sağlıyoruz.

Örneğin;

Kitapçı Ali Bey'in mağazası İstanbul Bakırköy'de. Ancak Ali bey'in yeteri kadar müşteri yok, kitaplarını internet üzerindende satamıyor?

İşte tam burada Buldumcu Devlet ve Google Destekli Esnafım İnternette Projesi devreye giriyor.

Ali bey'e Buldumcu.com üzerinden kendine özel bir satış mağazası açıyoruz. Bütün kitaplarını ücretsiz bir şekilde mağazasına ekleyip bütün Türkiye'ye kitapları ücretsiz kargo ile satışa başlıyor. 

Gelen siparişlerini ücretsiz kargo ile gönderiyor ve hafta'da bir satışlarının bütün ödemesini ali bey Buldumcu aracılığıyla 0 komisyon kesintisiz bir şekilde alıyor.

Ali bey'in bakırköy'deki dükkanınada yeni müşterilere'de ihtiyacı var, işte burada tam entegrasyonlu Google Haritalar ve Google Aramalarda İstanbul Bakırköy^de kitapçı, kitap, kitap mağazası gibi google'da arama yapan yüzbinlerce müşteriye hem dükkanının konumuna kolay ulaşım tarifleri yapılıyor aynı zamanda Buldumcu'deki online satış mağazasının adresi yayınlanıyor. Bu şekilde ali bey kısa zaman içerisinde mağazasına yüzlerce yeni müşteri kazanıyor.

Lütfen endişe etmeyin bize ulaşın aylık sadece 89 TL'ye bu servis'ten faydalanın şimdiki satışlarınızın en az %70 arttırın. 

Hemen merhaba@Buldumcu.com mail adresinden yada 0553 967 57 97 numaralı mutlu esnafım müşteri hizmetlerimiz ile görüşüp dilerseniz dükkanınızda görüşme talep edebilirsiniz.

Online başvuru ve ücretsiz online mağazanızı hemen açmak isterseniz BURAYA tıklayın. Ücretsiz mağazanızı hemen açın ücretsiz ürünlerinizi ekleyin. Aylık 89TL ödemeler ise sadece Google Aramalar ve Google Haritalar dükkanınız için yeni müşteri kazanımlarında uygulanır.

Online mağaza ve online satışlar tamamen ücretsizdir.

Bu kategoride ürün bulunamadı.