Menü
Your Cart
google play indir logo ile ilgili görsel sonucu Uygulamayı İndir Anında Tüm Ürünlerde Geçerli %15 İndirim Kazan. Uygulama hakkında detaylar için buraya tıklayın.

Nargile Malzemeleri

Brand: SkyGO
1.KALİTE SIKMA NARGİLE KÖMÜRÜ 10 KG. *tutuşması kolay *Duman ve zehirli gaz çıkarmaz *koku yapmaz *is yapmaz *alev çıkarmaz *çevre dostu *közleşme esnasında kömürün dışını kaplayan kül uzun süre daya..
92,31 TL
Brand: SkyGO
Meşe Nargile Kömürü 10 kg.1. kalite çelik kömürdoğal nargile kömürü ..
107,69 TL
Brand: SkyGO
Meşe Nargile Kömürü 2 kg.1. kalite çelik kömürdoğal nargile kömürü ..
30,77 TL
Brand: SkyGO
Plastik Nargile Ağızlığı100 adetli paket kullan at plastik ağızlıkmisafirlerinize ve arkadaşlarınıza nargile ikramında bulunurken kullanabilirsinizdoğal plastik ham madde den üretilmiştirhijyen kurallarına uygun üretilmiştirtek tek paket içerinde 100 adetli paket kü&c..
4,62 TL
Brand: SkyGO
Tarihi dokusu bozulmadan el emeği ile işlenmiş "ATLANTA KİL LÜLE"  nargileyi geçmişten bugune taşıyarak sizlere eşsiz bir tad ve içiş keyfi sunar... Normal kefo toprak lüle 'de sağladığız lezzeti doğal kil dokusuyla en üst seviyelere taşıyabilirsiniz.Kilin ..
130,77 TL
Brand: SkyGO
Kefo Azafran LüleYeni tek delikli dişi lüleGerçek porselen malzemeboy: 11,5 cmüst genişlik: 8,5 acmalt genişlik: 5 cmbağlantı çapı : 2 cm..
27,69 TL
Brand: SkyGO
Toprak Nargile Lülesi Geçmeli battal boydişi üstten geçmeli nargilelerde kullanılırdoğal topraktan üretilmiştir ..
6,15 TL
Brand: SkyGO
Plastik geçmeli Nargile Ağızlığı 25 adetli paket kullan at plastik ağızlıkmisafirlerinize ve arkadaşlarınıza nargile ikramında bulunurken kullanabilirsinizdoğal plastik ham madde den üretilmiştirhijyen kurallarına uygun üretilmiştirtek tek paket içerinde 25 adetli p..
6,15 TL
Brand: SkyGO
Kefo Ginger LüleYeni 17 delikli dişi lüleGerçek porselen malzemeboy: 12 cmüst genişlik: 7,5 acm..
24,62 TL
Brand: SkyGO
KEFO GOLD HİNDİSTAN CEVİZİ NARGİLE & BABRBEKÜ KÖMÜRÜŞİMDİYE KADAR ÜRETİLMİŞ VE SATIŞA SUNULMUŞ EN İYİ NARGİLE KÖMÜRÜBÜTÜN ANALİZ VE  TESTLERDEN TAM NOT ALMIŞ RESMİ ONAYLI KÖMÜR % 100 DOĞAL ÖZENLE SEÇİLMİŞ HİNDİSTAN CEVİZİNDEN ÜRETİLMİŞKALİTESİNİ İSPATLAMIŞ KEFO MARKASININ SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLER İÇİN..
45,67 TL
Brand: SkyGO
Plastik Kalem Uzun Nargile Ağızlığı50 adetli paket kullan at plastik ağızlıkmisafirlerinize ve arkadaşlarınıza nargile ikramında bulunurken kullanabilirsinizdoğal plastik ham madde den üretilmiştirhijyen kurallarına uygun üretilmiştirtek tek paket içerinde 50 adetli paket..
7,69 TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 36 (3 Sayfa)