Menü
Your Cart
google play indir logo ile ilgili görsel sonucu Uygulamayı İndir Anında Tüm Ürünlerde Geçerli %15 İndirim Kazan. Uygulama hakkında detaylar için buraya tıklayın.

Ürünlerim Hangi Ülkelere Gönderebilirim?

Ürünlerim Hangi Ülkelere Gönderebilirim?

Hayallerimiz hiç bir zaman küçük olmadı! MellStore'un bir ortağının Türk olduğunu düşünürsek sizde asla sınır tanımayın. MellStore'da sattığınız bütün ürünleriniz 65 direk aktif ülke başka olmak üzere, dünya'nın bütün ülkelerine sattığınız ürünlerin gönderimleri yapılır. Bu size hayal gelmesin lütfen. İstanbul'dan verdiğiniz bir kargonun Küba Havana'dan birine göndermek ne kadar havalı ve mükkemmel bir his değilmi? İşte mellstore'la tamda bu mesefalare ürünlerinizi satabilirsiniz. Siz endişe etmeyin türkçe'yi bilmeniz bizim için yeterli. Girdiğiniz tüm ürünler otomatik olarak bütün ülkelerin dillerine ve para birimlerine çevrilmiş olacaktır.

Hadi sizde bütün dünyaya ne kadar mükkemmel olduğunuzu anlatın. 

Satış yapmaya başlamak için öncelikle KAYIT OLMALISINIZ! (Tıklayın) İşte Bukadar! Girişinizin ardından hemen ürün yüklemeye ve siparişleri almaya başlayabilirsiniz. Kayıt olmak ve ürün yüklemek tamamen ücretsizdir.