Menü
Your Cart
google play indir logo ile ilgili görsel sonucu Uygulamayı İndir Anında Tüm Ürünlerde Geçerli %15 İndirim Kazan. Uygulama hakkında detaylar için buraya tıklayın.

Para Ödeyecekmiyim?

Para Ödeyecekmiyim?

Elbetteki HAYIR! Türkiye ve diğer ülkelerde YÜKSEK MAĞAZA AÇMA, ÜRÜN LİSTELEME GİBİ SAÇMA ÜCRETLER ÖDEMEYECEKSİNİZ! Çünkü MellStore Global düzeyde ve uluslararası bir kimlikle tamamen kişilere açılmış bir kurumdur. Bu yüzden bize KARGO ücreti dahilinde para ödemesi yapmıyorsunuz!

Satıcılardan sadece Kredi Kartı Ödemelerinde Türk Bankalarının Standart Kesintileri ve Türk Vergileri Sattıklarını ürünlerden değil haftalık yapılan ödemelerinden toplu bir şekilde kesilir. 
Örneğin; 1.000 TL (BinTL) haftalık bir satış yaptınız. Bu ücretin yanlızca %4 Banka Kredi Kartı Kesintisi + %4 Mükellef olunan vergi kesilir. Buda %8 demektir. 
Parasal olarak, 1.000 TL - 80 TL(%8) = 920 TL Size haftalık satışınızdan ödenen tutar anlamına gelir. 
Bu ödeneğin dışında farklı bir herhangi bir süpriz ödemeyle karşılaşmazsınız!!!

Mesela GittiGidiyor Türk satış sitesini örnek alalım, Aylık Mağaza ücreti, ürün listeleme ücreti ve özel vitrin, reklam gibi ek ücretlerle bu oranlar siz satış yapmasanızda sizden alınmış oluyor.
Ancak MellStore'da sadece siz satış yaparsanız %8 kesinti yapılmaktadır. 
Ayrıca Google Merchant (Ürün reklamlarındada ÜCRETSİZ Ürünleriniz milyarlarca kişiye gözüküyor! Yerel sitelerden bizi ayıran en büyük özellik ise, siz ürünlerinizi bütün DÜNYA'YA SATACAKSINIZ!

Satış yapmaya başlamak için öncelikle KAYIT OLMALISINIZ! (Tıklayın) İşte Bukadar! Girişinizin ardından hemen ürün yüklemeye ve siparişleri almaya başlayabilirsiniz. Kayıt olmak ve ürün yüklemek tamamen ücretsizdir.