Menü
Your Cart
google play indir logo ile ilgili görsel sonucu Uygulamayı İndir Anında Tüm Ürünlerde Geçerli %15 İndirim Kazan. Uygulama hakkında detaylar için buraya tıklayın.

Elle Esse

Brand: Elle Esse
Dünyanın 1 numaralı mantar üreticisi olan Elle Esse'den italyada özenle toplanmış TRÜF mantarı satışı türkiye'de şimdi sadece Buldumcu'da! Özenle toplanmış trüf mantarlarımızı bu sayfadan satın alabilirsiniz. Özel misafirlerinize mükemmel lezetler hazırlabilirsiniz.Beyaz Truffle mantar dilimli (..
384,39 TL
Brand: Elle Esse
Dünyanın 1 numaralı mantar üreticisi olan Elle Esse'den italyada özenle toplanmış TRÜF mantarı satışı türkiye'de şimdi sadece Buldumcu'da! Özenle toplanmış trüf mantarlarımızı bu sayfadan satın alabilirsiniz. Özel misafirlerinize mükemmel lezetler hazırlabilirsiniz.Truffle Oil Siyah (240 cc ) ..
407,01 TL
Brand: Elle Esse
Dünyanın 1 numaralı mantar üreticisi olan Elle Esse'den italyada özenle toplanmış TRÜF mantarı satışı türkiye'de şimdi sadece Buldumcu'da! Özenle toplanmış trüf mantarlarımızı bu sayfadan satın alabilirsiniz. Özel misafirlerinize mükemmel lezetler hazırlabilirsiniz.Siyah Truffle Mantar Dilimli (..
316,52 TL
Brand: Elle Esse
Dünyanın 1 numaralı mantar üreticisi olan Elle Esse'den italyada özenle toplanmış TRÜF mantarı satışı türkiye'de şimdi sadece Buldumcu'da! Özenle toplanmış trüf mantarlarımızı bu sayfadan satın alabilirsiniz. Özel misafirlerinize mükemmel lezetler hazırlabilirsiniz.Truffle Oil Beyaz (240 cc)..
361,76 TL
Brand: Elle Esse
Türkiye'nin 1 numaralı mantar üreticilerinden özenle alınmış ve aracısız bir şekilde bu mantarı buradan satın alabilirsiniz.Porçini Mantar Kurutulmuş 1 (BOLETUS)AMBALAJ : 1 KGYumuşak bir mantar olup gövdesi etli ve beyazdır. Bir diğer önemli özelliği de kesildikten sonra renginin değişme..
434,39 TL
Brand: Elle Esse
Türkiye'nin 1 numaralı mantar üreticilerinden özenle alınmış ve aracısız bir şekilde bu mantarı buradan satın alabilirsiniz. Sarıkız Mantarı Kuru (CHANTARALLA) 1 kg (1kg)AMBALAJ : 1x1kg Şekli ve renginden dolayı sarı kız veya ‘’kaz ayağı’’ ismiyle bilinir. Her mevsim ku..
746,38 TL
Brand: Elle Esse
Türkiye'nin 1 numaralı mantar üreticilerinden özenle alınmış ve aracısız bir şekilde bu mantarı buradan satın alabilirsiniz.Shitake Mantar Kurutulmuş 1 kg (1kg)AMBALAJ : 1x1kg Faydaları:Kansere karşı beyaz kan hücrelerini harekete geçirdiği ve bu özelliği ile tümörlü hücrele..
452,26 TL
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)