Menü
Your Cart
google play indir logo ile ilgili görsel sonucu Uygulamayı İndir Anında Tüm Ürünlerde Geçerli %15 İndirim Kazan. Uygulama hakkında detaylar için buraya tıklayın.
100TL + Ücretsiz

Arabalar 3 / Cars 3 - Flo Orijinal Oyuncağı

Arabalar 3 / Cars 3 - Flo Orijinal Oyuncağı
Arabalar 3 / Cars 3 - Flo Orijinal Oyuncağı
158,14 TL
  • Stock: Stokta var
  • Model: car12
  • Weight: 0.00kg
  • Dimensions: 0.00cm x 0.00cm x 0.00cm

En sevilen animasyon serisinin devamı Cars 3’ün yeni oyuncakları artık Buldumcu sayfasında! Haydi! Şimdi eğlenceli bir şekilde hız yapma ve yarışıp o kupayı kazanma zamanı!

Flo Ramone'un karısıdır. Çok fazla konuşmaktan hoşlanmayan 1950'li yıllardan kalma bir gösteri arabasıdır. "Flo'nun V-8 Café"si adını verdiği benzin istasyonu ve kafeteryanın sahibidir. Burayı "50 eyaletin en iyi akaryakıtı" sloganıyla işletir. Burası sadece akaryakıt almak isteyenlerin değil, yöredeki dedikoduları öğrenmek, Flo'dan küçük tavsiyeler almak isteyenlerin de popüler mekanıdır. Seyahat sırasında birbirleriyle tanışan Flo ile Ramone arasında ilk görüşte aşk doğmuştur. O günden beri hiç azalmayan sevgiyle bağlıdırlar.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi


Bu ürün'ün toptan satışı yapılmaktadır. Toptan satış için lütfen BURAYA TIKLAYINIZ. Buldumcu.com dilerseniz kurumsal üye olarak direk toptan fiyatlarımıza ulaşabilirsiniz. Kurumsal üyelik için buraya tıklayınız