Menü
Your Cart
google play indir logo ile ilgili görsel sonucu Uygulamayı İndir Anında Tüm Ürünlerde Geçerli %15 İndirim Kazan. Uygulama hakkında detaylar için buraya tıklayın.
100TL + Ücretsiz

Arabalar 3 / Cars 3 - Doc Hudson Orijinal Oyuncağı

Arabalar 3 / Cars 3 - Doc Hudson Orijinal Oyuncağı
Arabalar 3 / Cars 3 - Doc Hudson Orijinal Oyuncağı
158,14 TL
  • Stock: Stokta var
  • Model: car10
  • Weight: 0.00kg
  • Dimensions: 0.00cm x 0.00cm x 0.00cm

En sevilen animasyon serisinin devamı Cars 3’ün yeni oyuncakları artık Buldumcu sayfasında! Haydi! Şimdi eğlenceli bir şekilde hız yapma ve yarışıp o kupayı kazanma zamanı!

1951 model olan Doc Hudson sakin bir görüntüye sahip olsada çok gizemli bir geçmişe sahiptir.Kasabanın hem yargıcı hemde doktoru yani tamircisidir.Az konuşmasına rağmen kasaba halkı tarafından çok sevilir.McQueen’ in kibirli tavırlarından etkilenmeyen Doc Hudson, bu yarış arabasına bulaşmak istemez.Ama aslında oda bir yarış arabasdır.Üç kez peşpeşe PistonKupası'nı kazanmıştır.Fakat geçirdiği br kaza sonucu sezonu kaptmıştır.Tekrar iyileşince geri dönmüş fakat ordakiler ona sen tarih oldun deyip almamışlardır.O günden sonra Doc bütün yarış arabalrında nefret etmeye başlamıştır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi


Bu ürün'ün toptan satışı yapılmaktadır. Toptan satış için lütfen BURAYA TIKLAYINIZ. Buldumcu.com dilerseniz kurumsal üye olarak direk toptan fiyatlarımıza ulaşabilirsiniz. Kurumsal üyelik için buraya tıklayınız