Menü
Your Cart
google play indir logo ile ilgili görsel sonucu Uygulamayı İndir Anında Tüm Ürünlerde Geçerli %15 İndirim Kazan. Uygulama hakkında detaylar için buraya tıklayın.
100TL + Ücretsiz

Ahşap Puzzle Figürlü Yapboz 26 Parça

Ahşap Puzzle Figürlü Yapboz 26 Parça
Ahşap Puzzle Figürlü Yapboz 26 Parça
33,65 TL
  • Stock: Stokta var
  • Model: TG-70645953
  • Weight: 1.00kg
  • Dimensions: 0.00cm x 0.00cm x 0.00cm
Çocuklara renkleri,harfleri,sayıları ve şekilleri öğretirken aynı zamanda parça bütünlük ilişkilerini kavramalarına yardımcı olacak. Ahşap Puzzle; Okul öncesi ve okula giderken çocukların el becerilerini geliştirmelerine yardımcı olur. Geometrik şekiller, renkler, sayılar, harfler, hayvanlar, araçlar ve daha bir çok canlı ve nesneyi öğrenebilirler.Çocuklara zihinsel olarak yardımcı olacak, hayal güçlerini geliştirmelerini sağlayacaktır.Ahşap yapbozlar çocukların kas gelişimine yardımcı olur. Algılama, karar verme, deneme-yanılma ve başarma duygularını da yaşamalarını sağlayacaktır.Çocukların kavrama becerisi verecek ahşap puzzle,sadece öğrenmelerini değil,öğrenirken eğlenmelerini de hedeflemiştir. Not: 3 Yaşından küçük çocuklar için uygun değildir. Çocuğun oyuncağı bir yetişkinin kontrolünde oynaması tavsiye edilir. Not: Stok Durumuna Göre Karışık Renk ve Figürlerde Gönderilecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi


Bu ürün'ün toptan satışı yapılmaktadır. Toptan satış için lütfen BURAYA TIKLAYINIZ. Buldumcu.com dilerseniz kurumsal üye olarak direk toptan fiyatlarımıza ulaşabilirsiniz. Kurumsal üyelik için buraya tıklayınız