Dantelli Saten Gecelik ve Sabahlık Takım Siyah

Dantelli Saten Gecelik ve Sabahlık Takım Siyah

155,80TL
Marka:Mite Love
Ürün Kodu: ML-1691
Stock Instock

Overview

Saten Gecelik Güzel bir uykunun tarifi Saten Gecelik ile olur. Saten Gecelik modellerimiz ile güzel ve konforlu bir uykunun tadını yaşayacaksınız! Saten Gecelik kategorimizi oluştururken si...

Mevcut Seçenekler:

Saten Gecelik Güzel bir uykunun tarifi Saten Gecelik ile olur.

Saten Gecelik modellerimiz ile güzel ve konforlu bir uykunun tadını yaşayacaksınız! Saten Gecelik kategorimizi oluştururken sizlerin konforuna özen göstermek adına sizlerden bolca fikir alıp modelistlerimize ilettik. Saten Gecelik imalatında özel bir kumaş yapısı kullanarak narin teninize hoş bir doku bıraktık.

Saten Gecelik arayışlarında olan bayanlarımız ’da onca seçeneğin arasında adeta kendisini kaybediyor. Saten Gecelik ’un en çok satanlar rafında yer almaktadır. Dolayısıyla Saten Gecelik modellerimiz hem bayanlar hemde beyler tarafından oldukça rağbet görmektedir. Gecelik ve Sabahlık Takım Siyah renkli bu model asilliği simgelemektedir.

Gecelik ve Sabahlık Takım Siyah renk ile kendinizi daha güçlü ve cezbedici hissedeceksiniz. Gecelik ve Sabahlık Takım Siyah modeli size farklı bir hava katacak ve partnerinize adeta görsel bir şölende bulunacaksınız! Gecelik ve Sabahlık Takım Siyah modelimiz hem bayanlar hem de beyler tarafından kısa sürede çok beğenilerek en çok satanlar arasında yerini almıştır.

Mitelove

MARKA


ÜRETİM YERİ

Türkiye


İÇERİK

Dantelli

Transparan

Saten Kumaş

Tül


RENK

Siyah


GİZLİ GÖNDERİ

Ürün tarafımızca özenle paketlenerek gönderilir.

Paket içeriği gizlidir. Kargo personeli dahil paket içeriğinis kimse bilemez. 

Bilgileriniz firmamızın güvencesi altındadır.


PAKET İÇERİĞİ

1 Adet Gecelik

1 Adet Sabahlık

Mitelove

 Dantelli Saten Gecelik ve Sabahlık Takım Siyah

 Dantelli Saten Gecelik ve Sabahlık Takım Siyah

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!

Oylama Kötü           İyi